Rekreacja w okolicy

 

Jazda konna w ośrodku jazdy konnej i hipoterapii - HIPPOLAND

http://www.hipoland.com.pl/

Oferta:

jazda konna dla początkujących i zaawansowanych

hipoterapia

imprezy integracyjne

przejażdzki na kucyku

kuligi

przejażdzki bryczką,

wyjazdy w teren, rajdy.

 

 

Spływy kajakowe Nidą

Spływy kajakowe najcieplejszą rzeka Polski -  Nidą.  Wypożyczanie kajaków, kapoków, wioseł

Ciuchcia  Express Ponidzie

Przejażdżka zabytkową, doskonale zachowaną ciuchcią zapewni wszystkim bardzo pozytywne wrażenia. Przemierzając powoli zapomniane zagajniki, ukryte przez lata miejsca, nie spiesząc się, podziwiamy niezwykłe krajobrazy, chłonąc niepowtarzalny klimat tego regionu. Trasa Ciuchci biegnąc wzdłuż malowniczych zakątków Ponidzia, łączy dwa obfitujące w atrakcje turystyczne miasta – Pińczów i Jędrzejów.

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie - http://pacanow.eu/centrum-bajki.php

Wizyta w Europejskim Centrum Bajki to prawdziwa podróż w krainę marzeń i snów. To niepowtarzalne miejsce, które inspiruje do sięgania po literaturę oraz służy pielęgnowaniu pozytywnych wartości wśród dzieci, ale także i dorosłych.

Na odwiedzających Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie czeka niezwykła wystawa pt. „Bajkowy świat” utrzymana w charakterze interaktywnej zabawy przy wykorzystaniu m.in. technik multimedialnych. Odwiedzając ECB dzieci i dorośli znajdą się w wyśnionej bajce, pełnej kolorów i niespodzianek.

Muzeum Polskiej Motoryzacji XX wieku "Polska na Kołach" w Busku Zdroju  www.polskanakolach.pl

"Polska na Kołach" jest pierwszym i jedynym w kraju Muzeum poświęconycm dokumentowaniu oraz gromadzeniu wyłacznie polskich eksponatów motoryzacyjnych. Zakres gromadzonych zbiorów obejmuje okres historyczny XX wieku.

Muzeum "Polska na Kołach" jest zlokalizowane w m. Podgaje w odległości dokładnie 2,6km od drogi krajowej nr 73. Zbiory Muzeum udostępnione zwiedzającym w wybrane weekendy wyłącznie po telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu!

e-mail: moto@polskanakolach.pl
tel:      604 16 15 10

 

Wycieczki rowerowe

Ścieżki rowerowe:
- 18 km trasa rowerowa oddana do użytku w 2009 roku Busko- Wełecz - Kameduły
- Trasa piesza i rowerowa ( 3km ) :Busko-Zdrój - Radzanów ( kąpielisko rekreacyjne) 
Dzięki trasom spacerowym po Busku poznamy dokładnie Park Zdrojowy, który połączony jest z rynkiem malowniczą Aleją Mickiewicza, czy starówkę zdrojową biegnącą wzdłuż ul. 1-go Maja z willami przyjmującymi pierwszych kuracjuszy jak np.„Oblegorek” z 1903 r. czy„Słowacki”z 1917 r.

Copyright © 2011 Pensjonat Sanato, ul. 1 Maja 29, 28-100 Busko-Zdrój
Design: netwizard.pl

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.