Aktualności

2012-07-11

SZKOLENIA , KONFERENCJE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie oferta pakietów szkoleniowych , konferencyjnych.

Posiadamy salę konferencyjną oraz zaplecze gastronomiczne. Nasz kuchnia serwuje smaczne domowe posiłki. Obok budynku  znajduje się bezpłatny parking .

Do dyspozycji gości duży ogród , co dodatkowo wzmacnia atrakcyjność naszego pensjonatu.

Dodatkowym atutem szkoleń przeprowadzanych w naszym pensjonacie jest możliwość   zorganizowania czasu wolnego uczestnikom  .Do wyboru szereg zabiegów wellness & SPA.

Na życzenie zamawiającego przygotujemy dla Państwa  pakiety składające się z obsługi, przerw kawowych, całodziennego wyżywienia, noclegów oraz zestawów zabiegowych w SPA i Salonie kosmetycznym.

Sala  konferencyjna urządzona  w eleganckim stylu   jest w pełni przygotowana do organizowania konferencji, szkoleń, warsztatów oraz spotkań biznesowych połączonych z szeroką gamą dodatkowych atrakcji dopasowanych do Państwa życzeń i programu spotkania.
Pomieścić może do 50 w zależności od ustawienia .Nieodłącznym elementem jest doskonała akustyka pomieszczenia, która stwarza rewelacyjne warunki komunikowania się i dobry klimat. Istnieje możliwość wykorzystania również  drugiej mniejszej sali.

Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się organizacją Twojej konferencji lub szkolenia.

Cena do uzgodnienia . Tel. 41 378 19 48  Serdecznie zapraszamy

Copyright © 2011 Pensjonat Sanato, ul. 1 Maja 29, 28-100 Busko-Zdrój
Design: netwizard.pl

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.