Pensjonat Sanato

Pensjonat Sanato został wybudowany w latach dwudziestych XX wieku z myślą o ludziach cierpiących na schorzenia reumatyczne. Teraz pomimo upływu 70 lat nadal jesteśmy ośrodkiem proponującym swoim gościom szeroką gamę zabiegów leczniczych i SPA. Zapraszamy na pobyty lecznicze i wypoczynkowe.

Nasz dom znajduje się w centrum uzdrowiska z pięknym widokiem na park zdrojowy. Można tu wypocząć i poprawić zdrowie. Na miejscu  oferujemy kąpiele siarczkowe, borowinowe, hydromasaż oraz różnego rodzaju masaże od klasycznego po masaż bańką chińską, oraz wiele innych zabiegów fizjoterapeutycznych i odnowy biologicznej.

Pensjonat Sanato jest współorganizatorem festiwalowych spotkań z gwiazdami odbywającego się co roku festiwalu muzyki poważnej im. Krystyny Jamroz. Kameralne spotkania z artystami odbywają się w "festiwalowej kawiarni Sanato".

Za co nas chwalą:

  • Wysoki standard
  • Miła atmosfera i gościnność
  • Cisza i spokój
  • Wygoda

Nasi goście

Pensjonat "SANATO" gościł w swych murach wielu znamienitych gości, m.in. Mieczysławę Ćwiklińską, Jadwigę Smosarską i Ludwika Solskiego, który zachwycony pobytem napisał:

"Jakże kojący jest ten dom
dla nas kalekich ptaków,
cośmy z dalekich przyszli szlaków
by zapaść w cichy schron.
Wszystko tu takie bliskie - swoje..."

Podtrzymując tradycję założycieli Pensjonatu "Sanato" od 1995 roku gościliśmy w swoich murach znanych przedstawicieli świata polityki, kultury i sztuki, między innymi: premiera Jana Olszewskiego, premiera Przemysława Gosiewskiego, posła Tomasza Kaczmarka, Krzysztofa Pendereckiego, Jerzego Maksymiuka, Grażynę Brodzińską, Jacka Fedorowicza, Bogusława Morkę, Aleksija Botwinowa, Miszę Mayskiego, Natalię Kukulską, Małgorzatę Walewską, Wiesława Ochmana, Konstantego Kulkę, Wojciecha Malajkata, Stanisławę Wiatr -Partyka, Beatę de Robien, Małgorzatę Foremniak.Gościliśmy również dziennikarzy Gazety Polskiej oraz Telewizji Republika: Anitę Gargas, Cezarego Gmyza, Katarzynę Gójską-Hejke, Dorotę Kanię, Joannę Lichocką, Pawła Piekarczyka.

Artykuły o pensjonacie z prasy:

Copyright © 2011 Pensjonat Sanato, ul. 1 Maja 29, 28-100 Busko-Zdrój
Design: netwizard.pl

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.